Loading Events

« Kõik üritused

  • See üritus on lõppenud.

Saara Kantanen and Cath After Dark: Performance and rope jam

10. veebruar @ 19:00 - 23:00

15€ – 30€

Armsad köitesõbrad!

Kes veel ei tea, siis 10.-11.02 tuleb Köieparadiisi oma köietarkusi jagama fantastiline Soome shibari-õpetaja Saara Kantanen, kes tuntud terves Euroopas. Kursus on põhimõtteliselt välja müüdud, aga!

Täna saame rõõmustada, et Saara võtab kaasa professionaalse modelli, Cath After Dark’i (@cath_after_dark) ning pakub laupäeva, 10.02.24 õhtul meile imelist elamust!

KUTSUME SIND OSA SAAMA KÕRGEL TASEMEL PERFORMANCE’IST, Saara ja Cath’i shibari-sessioonist, mis pakub põnevat-sügavat vaatemängu nii ammusele köitesõbrale kui algajale huvilisele.

“Cath on tuntud köitemodell, kes pärit Barcelonast. Teda on huvitav siduda ning ka jälgida, sest tema ilu ning väljendusviis on midagi unikaalset,” kirjeldab Saara üle Euroopa tuntud modelli, kes osa võtnud paljudest pildistamistest ning töötubadest. “Mul on hea meel, et ta saab meiega liituda, sest Eestis ei ole ta varem käinud,” lisab Saara.

Pärast performance’it oled oodatud ise siduma ja mängima ning köiekogukonna arengu üle rõõmu tundma.

Toetame õhtut küllusliku snäki-laua ja kosutavate jookidega.

Sündmus algab kell 19.00, kuid oled oodatud pisut varem, et end mõnusasti sisse seada. Kui Sul on, võta kaasa oma köied ning riietu nii, et tunneksid end hästi nii vaatemängu nautides kui hiljem ise sidudes.

Performance’ile on oodatud kõik, sõltumata sidumisoskusest ja -kogemusest. Kindlasti on see hea võimalus näha, millised tööriistad köied on, kui neid õigesti kasutada. Niisiis oled teretulnud seda kutset jagama ka oma lähedastega, kes on köite vastu huvi tundunud, kuid pole veel ise kogenud.

PILETIHINNAD JA REGISTREERUMINE
Saara kursusel osalejatele maksab õhtune pilet 15 eurot.
Külalisele pilet 30 eurot.

Palun registreeri end sündmusele, sest kohtade arv on piiratud.
REGISTREERI SIIN: https://forms.gle/7LgE4G9S64dcPhrS7

Tänus ja ootuses,
Korraldajad
Reeli, Marko ja Heidi

Info

Kuupäev:
10. veebruar
Aeg:
19:00 - 23:00
Hind:
15€ – 30€
Website:
https://fb.me/e/1ELmixXqZ

Asukoht

Köieparadiis
Tartu mnt 80j
Tallinn, 10112 Estonia
+ Google Map
Vaata kodulehte

Korraldaja

Köieparadiis
Vaata kodulehte
Scroll to Top