Shibari sessioon

Hirm, rahu, ootused, ärevus, elevus, teadmatus, vabadus…?

Kui soovid olla rahus seotud, kogeda köite terapeutilist puudutust, õhus hõljumist, või hoopis panna ennast füüsiliselt proovile, on võimalik broneerida shibari erasessioon.

Enne sessiooni toimub vestlus, et saaksime üksteisega veidi tutvuda ja koos selgusele jõuda, mida täpsemalt tahaksite kogeda, katsetada või avastada. Samuti paneme paika soovid, piirangud, keelud ja võimalused. Sessioon on 100% kohandatud teie tasemele ja teie füüsilistele võimetele, et saaksite ohutult ja turvaliselt kogeda köite võimalusi ja meie kogemusi.

Isegi kui olete eelnevalt kõik läbi mõelnud ja paika pannud, siis sessiooni käigus võivad ootamatult soovid muutuda. See on täiesti loomulik, kuna köied võivad käivitada protsesse, millest te pole teadlikud olnud või saabub selgus eelnevalt enda jaoks sisemiselt segastes teemades. Sel juhul peaksite julgelt märku andma eelnevalt kokkulepitud märksõnadega ning vastavalt olukorrale siis siduja muudab oma tegutsemisviisi või lõpetab seansi. Kindlasti ei tohiks kannatada ei füüsilise ega mentaalse ebamugavuse käes, kui see just ei ole algusest peale teie valitud suunaks.

Privaatsessiooni on võimalik broneerida nii Reeli kui Markoga eraldi või siis mõlemaga korraga.


Küsi lisateavet privaatse shibari sessiooni kohta.

Scroll to Top