Muud üritused

Lisaks puhtalt shibari üritustele tuleb meil vahel pähe veel huvitavaid mõtteid ja ideid ning siia lehele postitame igasugused muud üritused, mis meie korraldamisel Köieparadiisi saalis toimuvad.

Üritustel osalejate tagasiside:

Üliäge, shibari ei ole see, et mässid oma partneri köiterägastikku, vaid see, et sa võid köitega tekitada nii erinevaid emotsioone (alistumist, domineerimist, hellitamist, naudinguid). Minu arvates on see ülim usaldus inimeste vahel, et sa lased lahti ennast kõigest tabudest ja lihtsalt naudid seda fiilingut, vahet pole, kas oled siduja või seotav. Ma omas maskuliinuses arvasin, et ma olen pigem siduja kui seotav, aga kui mõne harjutuse käigus, kus ma olin seotav, selgus, et köie surve nahale ja eriti köie õrn puudutus, kui partner õrnalt köit üle su keha libistas, oli väärt olla seotav. Et selle pika jutu kokkuvõtteks võib öelda seda, et proovige shibarit (eriti paarid, kes on pikaajaliselt koos) see toob värskust ja ootamatuid emotsioone teie ellu.
Priit

Äge võimalus turvalises keskkonnas olla autente ja tunnistada oma huvi nööride vastu ning seejuures leida sarnaste huvidega inimesi, kellega teemasse rohkem sisse minna. Tänan võimaluse eest ja osalen kindlasti ka edasipid!
Eve

Armastusega köidetud: õhtu ainult paaridele 💕15.märtsil 2024

Sellel õhtul aitame teil läbi erinevate kohaolu-, tantra- ja shibari praktikate kogeda õrnust, hellust, hoitust, tähelepanu, kohalolu, teineteise märkamist ja mängulisust.
Omandate ka uusi nippe, mida saate hiljem omal käel korrata või edasi arendada.
Ühiselt loodud toetavas ja turvalises ruumis keskendute teineteisele ja ei pea kartma paaride vahetust jms. mis teadmatusest tantra sõna kuuldes tavaliselt hirmutama kipub.

Olete oodatud täpselt sellistena nagu te olete. Pole oluline, kas olete alles tutvunud või juba aastakümneid koos elanud. Eelnevad kogemused tantrast või shibarist pole vajalikud.

Üritust viivad läbi Reeli ja Marko.

💕Osalustasu paarile 60.- tasudes ettemaksuna (info registreerumisel).
Kohapeal sularahas 70.-


꧁ ꧂

Rope Date – köiekohting 😍
24.mai 2024

Mõnikord võib tulla endalegi üllatuseks, et lihtsalt eemalt kedagi vaadates ja mõeldes, mis tunne võiks temaga shibari praktikat teha, osutub reaalsuses hoopis teistsuguseks. Või hoopis on mure selles, et ei olegi olnud seni võimalust konkreetse inimesega sellist kontakti luua nagu oleks soovinud.
Või on teadmatus ja hirm paariliseta jääda seni takistanud meie praktikaõhtutele tulemast.
Või tahaks kangesti leida püsivat harjutuspartnerit, kellega koos siis sukelduda sellesse põnevasse köite maailma.
Või soovid tulla tutvuma shibariga ning boonusena olla valmis positiivseks üllatuseks, et kohtad kedagi, kes su südame kiiremini põksuma paneb.


꧁ ꧂

Shibari Play Night 13.aprillil 2024

Alati ei pea õppima ja harjutama, vahel on tore hoopis lasta tervel õhtul mänguliselt kulgeda ja vaadata kuhu see viib…
Sel õhtul lööme end veidi üles ja tuleme kokku teistsuguse ruumi loomiseks ning anname köitele võimaluse veelgi rohkem rääkida. Paneme mängu kõik senised oskused ja laseme fantaasial omasoodu lennata.
Loome ühiselt turvalise ruumi, et saaksime lubada endal lõõgastuda, nautida, kogeda, vaadelda.
Õhtu algab juhendatud tegevustega, et viia osalejad paremini ühisele lainele ja teha selgeks mängureeglid ning seejärel loob ennast edasi ise.

Kui shibari lööb sinu silmis tulukese põlema ning köied on vähemalt üks sinu avalikest või salajastest mänguvahenditest, siis sobitud sel õhtul Köieparadiisi seltskonda ideaalselt ja oled väga oodatud ühinema!


꧁ ꧂

Saara Kantanen: from aesthetical floorwork to advanced full-suspensions 10.-11.veebruar 2024

We are happy to present a weekend workshop led by the wonderful Shibaritsuru aka Saara Kantanen, a well known switch from Finland who has been teaching both topping and bottoming all over Europe and Finland. Finally, it’s her time to come and share her awesome knowledge in Köieparadiis, Tallinn!


This course is for intermediate/advanced level rope enthusiasts.
Every excercise is tied only one way: if you want to change the dynamic, you have to swap between the ties.
You can participate only on Saturday or Sunday but note the pricing is the same as the weekend course.
This course is held in English!
PRICE IS PER COUPLE!


꧁ ꧂

Saara Kantanen and Cath After Dark: Performance and rope jam 10.02.2024

KUTSUME SIND OSA SAAMA KÕRGEL TASEMEL PERFORMANCE’IST, Saara ja Cath’i shibari-sessioonist, mis pakub põnevat-sügavat vaatemängu nii ammusele köitesõbrale kui algajale huvilisele.

Pärast performance’ it oled oodatud ise siduma ja mängima ning köiekogukonna arengu üle rõõmu tundma.
Toetame õhtut küllusliku snäki-laua ja kosutavate jookidega.

Performance’ ile on oodatud kõik, sõltumata sidumisoskusest ja -kogemusest. Kindlasti on see hea võimalus näha, millised tööriistad köied on kui neid õigesti kasutada. Niisiis oled teretulnud seda kutset jagama ka oma lähedastega, kes on köite vastu huvi tundunud, kuid pole veel ise kogenud.


꧁ ꧂

Köieparadiisi sünnipäev 2.03.2024

Juhhuu! Köieparadiisil täitub esimene aastaring! 🤩 Jah, sellest hullust ideest, rentida päris oma pesa, mis oleks sobilikematel kuupäevadel saadaval, mida saaks sisustada just täpselt shibari jaoks vajalike elementidega ning pakkuda Eesti kogukonnale stabiilset kogunemispuntki, saab mööda juba aasta.

See aasta pole olnud kerge ja eks peas on keerelnud ka kõhklusi, kas jätkata jahti või visata püss põõsasse, ent praegu püsime endiselt trajektooril!

Sünnipäeva puhul soovime teid kokku kutsuda ja kostitada tordiga ning seekord pakkuda ka välja võimaluse soovijail õhtu meelelahtuslikus kavas kaasa lüüa.

Scroll to Top