Muud üritused

Lisaks puhtalt shibari üritustele tuleb meil vahel pähe veel huvitavaid mõtteid ja ideid ning siia lehele postitame igasugused muud üritused, mis meie korraldamisel Köieparadiisi saalis toimuvad.

Armastusega köidetud: õhtu ainult paaridele 💕3.novembril 2023

Sellel õhtul aitame teil läbi erinevate kohaolu-, tantra- ja shibari praktikate kogeda õrnust, hellust, hoitust, tähelepanu, kohalolu, teineteise märkamist ja mängulisust.
Omandate ka uusi nippe, mida saate hiljem omal käel korrata või edasi arendada.
Ühiselt loodud toetavas ja turvalises ruumis keskendute teineteisele ja ei pea kartma paaride vahetust jms. mis teadmatusest tantra sõna kuuldes tavaliselt hirmutama kipub.

Olete oodatud täpselt sellistena nagu te olete. Pole oluline, kas olete alles tutvunud või juba aastakümneid koos elanud. Eelnevad kogemused tantrast või shibarist pole vajalikud.

Üritust viivad läbi Reeli ja Marko.

💕Osalustasu paarile 55.- tasudes ettemaksuna (info registreerumisel).
Kohapeal sularahas 65.-


꧁ ꧂

Rope Date – köiekohting 😍
8.detsembril 2023

Mõnikord võib tulla endalegi üllatuseks, et lihtsalt eemalt kedagi vaadates ja mõeldes, mis tunne võiks temaga shibari praktikat teha, osutub reaalsuses hoopis teistsuguseks. Või hoopis on mure selles, et ei olegi olnud seni võimalust konkreetse inimesega sellist kontakti luua nagu oleks soovinud.
Või on teadmatus ja hirm paariliseta jääda seni takistanud meie praktikaõhtutele tulemast.
Või tahaks kangesti leida püsivat harjutuspartnerit, kellega koos siis sukelduda sellesse põnevasse köite maailma.
Või soovid tulla tutvuma shibariga ning boonusena olla valmis positiivseks üllatuseks, et kohtad kedagi, kes su südame kiiremini põksuma paneb.


꧁ ꧂

Shibari Play Night 13.jaanuaril 2024

Alati ei pea õppima ja harjutama, vahel on tore hoopis lasta tervel õhtul mänguliselt kulgeda ja vaadata kuhu see viib…
Sel õhtul lööme end veidi üles ja tuleme kokku teistsuguse ruumi loomiseks ning anname köitele võimaluse veelgi rohkem rääkida. Paneme mängu kõik senised oskused ja laseme fantaasial omasoodu lennata.
Loome ühiselt turvalise ruumi, et saaksime lubada endal lõõgastuda, nautida, kogeda, vaadelda.
Õhtu algab juhendatud tegevustega, et viia osalejad paremini ühisele lainele ja teha selgeks mängureeglid ning seejärel loob ennast edasi ise.

Kui shibari lööb sinu silmis tulukese põlema ning köied on vähemalt üks sinu avalikest või salajastest mänguvahenditest, siis sobitud sel õhtul Köieparadiisi seltskonda ideaalselt ja oled väga oodatud ühinema!


꧁ ꧂

Saara Kantanen: from aesthetical floorwork to advanced full-suspensions 10.-11.veebruaril 2024

We are happy to present a weekend workshop led by the wonderful Shibaritsuru aka Saara Kantanen, a well known switch from Finland who has been teaching both topping and bottoming all over Europe and Finland. Finally, it’s her time to come and share her awesome knowledge in Köieparadiis, Tallinn!


This course is for intermediate/advanced level rope enthusiasts.
Every excercise is tied only one way: if you want to change the dynamic, you have to swap between the ties.
You can participate only on Saturday or Sunday but note the pricing is the same as the weekend course.
This course is held in English!
PRICE IS PER COUPLE!

Scroll to Top