Shibari praktikaõhtud

See on kahe inimese vaheline sõnadeta suhtlus, ainulaadne side, dünaamika ja energiavahetus, mis muudavad shibari seansi erakordseks kogemuseks.
Selleks, et käed rooste ei läheks ja köie põimimine aina sujuvamalt kulgeks, toimuvad vähemalt kaks korda kuus Köieparadiisi saalis shibari praktikaõhtud, kus on võimalik oma oskusi harjutada ja lihvida. Samuti on see õige koht, kuhu tulla, kui sul pole partnerit, kellega koos harjutada, või sobilikku kohta, kus seda teha.

Õhtud on temaatiliselt jagatud kahte liini:

  1. MAA – keskendume rohkem sidumismängudele põrandal, see on sobilik ka kõigile neile, kellele riputamise teema natuke hirmus või veel uus ja võõras, õpime ka uut tehnikat.
  2. TAEVAS – sellel õhtul on alati mõni uus riputamiseks või poolriputuseks kasutatav tehnika ja siia on oodatud kõik, kes on juba kursis up-line kinnitustega ja vajalike ohutusteemadega.

Praktikaõhtutel osalejate tagasiside 💖:

Marek: Praktikaõhtud on mõnusad, turvalised ja igakordsed puhkused. Reeli ja Marko on rõõmsalt pühendunud juhendamas ja küsimustele vastamas. Samuti lasevad osalejatel omavahel avastada ja katsetada olemasolevaid oskuseid. Meeldiv hoitud ruum. Järgmisel korral jälle!

Tanel: Reeli ja Marko tutvustasid mulle ägedat ja ilusat uut maailma, mida aeg-ajalt ikka ja jälle külastan, kui tuleb soov argipäeva vürtsi lisada või lõõgastuda.
Nende ellu kutsutud praktikaõhtud aitavad kiiremini uusi nippe, trikke ja ideid ammutada ja see on ka suurepärane ajaveetmise viis. Shibarit saab siduda erootiliste fantaasiate äratamiseks, sügavaks lõõgastumiseks või kasutada ilusa kunsti loomiseks. Väga äge oskus ja igati soovitatav.
Reeli ja Marko on ise mõnusad nunnud ja loovad väga turvalise ruumi selle õppimiseks ja praktikaks. Olen väga tänulik!!!!

Martti: Üllatas (ja samas ei üllatanud) õhustik. Ühisel eesmärgil kokku tulemine. Igapäevaselt suhtlen kohati kontrastelt erinevate inimestega ja tore oli end vahelduseks lõdvaks lasta. 🙂

Eve: Köieparadiisi korraldatud praktikaõhtud toimuvad mõnusalt hoitud ja toetatud ruumis, kus iga küsimus saab vastuse ning keerukas sõlm lihtsaks tehtud. Soovitan!

Shibari praktikaõhtu MAA

Shibari praktikaõhtul MAA õpetame mõne huvitava sidumistehnika või kombo maa peal mängimiseks ning uurime erinevaid dünaamikaid, emotsioone, teemasid läbi mänguliste harjutuste.

Sellele praktikaõhtule on oodatud kõik, kes juba on shibariga kokku puutunud, ja ka need, kes alles koguvad julgust esimeste sammude tegemiseks.

Oled oodatud nii üksinda kui koos paarilisega ja ära muretse kui sõlmed on vahepeal unustustehõlma vajunud, sest vajadusel tuletame meelde/õpetame selgeks ka baassõlme.

Juhul kui soovid omanda kiirelt kõiki olulisi algteadmisi shibarist, uuri meie pakutavaid shibari kursusi.

Järgmine praktikaõhtu MAA on 22.mail 2024

Shibari praktikaõhtu TAEVAS: “Self-suspension” !

Shibari praktikaõhtul TAEVAS on fookus riputusel. Õpetame ja harjutame mõnda riputus või poolriputus tehnikat.

Seekordse õhtu teemaks on “self-suspension”, ehk siis riputame iseennast ja paarilist polegi vaja.

Sellele õhtule on oodatud huvilised, kes on lisaks baassõlmedele ja ohutustehnikale kokku puutunud ka juba riputuse baastehnikatega.

Juhul kui sul neid teadmisi veel ei ole, siis uuri meie pakutavaid shibari kursusi.

Järgmine praktikaõhtu TAEVAS on 8.mail 2024

Scroll to Top