Shibari kursused

Õppige või täiustage oma shibari oskuseid, kogege uusi tasandeid ja tutvuge uute inimestega!

Köieparadiis korraldab erineva taseme ja erineva sisuga kursuseid, mille põhirõhk on shibaril. Umbes 3-4 korda aastas toimub baasteadmisi sisaldav kursus päris algajatele, kes pole kunagi shibariga kokku puutunud.
Samuti korraldame riputuse ABC kursust ning küpsemas on veel erinevaid projekte. Kui ürituse kuupäevad on paigas, siis leiad info siit lehelt või kalendri alt.

Kui soovid olla kursis meie värskete uudistega ja infot mitte maha magada, siis liitu meie uudiskirjaga SIIN või FB GRUPIGA.

Samuti on võimalus broneerida privaatkursus teile sobilikumal ajal või soovitud tasemele. Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust.

Algajate kursus 15.juunil 2024

Sellel kursusel keskendume eelkõige praktiliste kogemuste omandamisele, et anda baasteadmised iseseisvalt edasi katsetamisteks ja lühiülevaate shibari võimalikest suundadest.

Räägime ja kogeme:
* mis on shibari ja selle lühiajalugu
* ohutus ja erinevad materjalid
* erinevad dünaamikad
* baassõlmed ja tehnikad
* keskkond, emotsioonid, piirid
* järelhooldus (aftercare)
* kuidas leida endale sobiv suund

Olete oodatud nii üksi kui ka koos kaaslasega.

Kursuse soodushind ühe inimese kohta varajasele registreerujale 100.- (kuni 10. juuni), hiljem 125.-
Soodushind paarile 180.-, hiljem 230.-

Koha tagab ettemaks 40.- (paarile 80.-)

Varem samal kursusel osalejate tagasiside:

Helena: Algkursus oli mega! Mulle väga meeldis, kuidas kombineerisite tehnilised harjutused, teooria ja praktika. Väga nauditav kursus! Tahaksin hea meelega teinekordki terve päeva shibarile pühenduda ja seeläbi end paremini oma kehas tundma õppida.

Tanel: Reeli ja Marko tutvustasid mulle ägedat ja ilusat uut maailma, mida aeg-ajalt ikka ja jälle külastan, kui tuleb soov argipäeva vürtsi lisada või lõõgastuda.
Algkursus oli lihtne ja lõbus. Vaja on ainult põhisõlme ja mõned ohutusalased põhimõtted meelde jätta ja siis täiega improviseerida.
Shibarit saab siduda erootiliste fantaasiate äratamiseks, sügavaks lõõgastumiseks või kasutada ilusa kunsti loomiseks. Väga äge oskus ja igati soovitatav.
Reeli ja Marko on ise mõnusad nunnud ja loovad väga turvalise ruumi selle õppimiseks ja praktikaks. Olen väga tänulik!!!!

Ann: Olin shibarist huvitatud, aga mul oli suur teadmatus, mis see endast tegelikult kujutab ja miks see mind üldse paelub. Kursustel sain väga kiirelt pildi ette, mida sellest oodata ja turvalises keskkonnas seda enda jaoks läbi mõtestada.

Liisa: Käisin algajate koolitusel. Olen noor naine ja läksin üksi. Minnes oli hirm sees, et äkki on seal ainult paarid ja tunnen end kolmanda rattana. Aga ei! Oli ka mitmeid teisi üksi tulijaid – nii noori, keskealiseid kui ka vanemaid, naisi ja mehi. Kellele siiski paarilist ei jagunud, sai korraldajate peal kätt harjutada. Samuti tuli jutu sees välja, et praktikaõhtudel käibki palju üksitulijaid. Nii et kellel paarilist pole, aga tahaks siiski shibarit proovida ja huvikaaslastega mängida, siis tulge! Soo, vanuse ega paarilise puudumise taha asi ei jää. Reeli ja Marko olid väga toredad, õpetasid meid kannatlikult ja lõid hubase õhkkonna. Väga lahe oli! Soovitan.

Lea: Shibari algajate kursus oli minu esimene praktiline kokkupuude sidumise kunstiga. Tulin koolitusele üksi, nii et väike ärevus oli sees, aga tänu teie loodud soojale ja sõbralikule õhkkonnale sai sellest väga positiivne ja inspireeriv kogemus.

Riputamise ABC kursus

Seoses järjest suureneva huviga riputusteemade vastu, otsustasime panna kokku korralikuma tehnilise kursuse selleks vajalike baasteadmiste omandamiseks. Kuna õhus rippudes on kaalul palju rohkem kui maapinnal, siis ei saa me sellele kursusele vastu võtta inimesi, kes eelnevalt üldse pole shibariga kokku puutunud või on alles värskelt tutvust teinud (ka modell peaks olema kursis baasteadmiste ja ohtudega ning omama kogemust TK-s olemises).

Osalemine on ainult koos paarilisega.

Scroll to Top