Kinkekaart

30,00 180,00 

Sinu valitud summa ja teemaga Köieparadiisi kinkekaart, mille abil saad aidata heal sõbral avastada elamusterohkeid hetki shibari maailmas.

Sobib ideaalselt nii sünnipäevaks, pulmadeks kui ka jõulukingiks.

Sinu valitud summas ja teemal kinkekaart, mille abil saad aidata heal sõbral avastada elamusterohkeid hetki shibari maailmas.

Sobib ideaalselt nii sünnipäevaks, pulmadeks kui ka jõulukingiks.

Kaart tuleb ilma summata, personaalselt koostatud tekstiga, mis vastab täpselt Sinu valikule (kõigi meie poolt pakutavate teenuste ja ürituste seast). Vali kaardi jaoks sobilik summa ja lisa ostukorvis kommentaari lahtrisse tekst, mida soovid kaardile (näited toodud summade juures) ja kas soovid, et saadaksime kaardi digitaalselt sulle või otse kingituse saajale. Viimasel juhul ära unusta lisada ka tema e-maili aadressi.

30.- eest saab näiteks “Praktikaõhtu ühele” või “Rope Date ühele”.

60.- eest saab näiteks “Praktikaõhtu kahele”, “Paarina paaride õhtu”, “Rope Date paarile” või “1h privaatkoolitust/-sessiooni”.

100.- eest saab “Algajate kursus ühele inimesele”.

120.- eest saab näiteks “2h privaatkoolitust/-sessiooni”.

180.- eest saab näiteks “Algajate kursus kahele” või “3h privaatkoolitust/-sessiooni”.

 

NB! Kaardile teksti valides suunate kingituse saaja enda arvates kõige sobilikumale üritusele, ent see ei tähenda, et ta kindlasti just sellele konkreetsele peab tulema.  Oleme paindlikud ja vajadusel saab ka üritust muuta (kui valib kallima ürituse, siis tuleb vahe endal tasuda).

 

Kui Sa ei leia siit valikust endale sobilikku varianti, siis saada meile kiri ja loome täpselt Sulle sobiliku versiooni ❤️

Väärtus

30 EUR, 60 EUR, 100 EUR, 120 EUR, 180 EUR

Scroll to Top