Loading Events

« Kõik üritused

  • See üritus on lõppenud.

Shibari praktikaõhtu TAEVAS: “self-suspension”

8. mai @ 19:00 - 22:00

30€
Seekordsel shibari praktikaõhtul TAEVAS on iga tehtav liigutus ja sõlm erilise kaaluga, kuna mõjutab ainult sidujat ennast, ehk siis võtame kätte ja tõmbame ise ennast rippu 😉
Enda riputamine, ehk inglise keeles “self-suspension” on lausa omaette suund shibaris, ent samal ajal on see ka väga hea võimalus algajal riputajal tehnikaid õppida-katsetada, sest saad kõige otsesemal viisil tagasisidet oma kätetööst. Niimoodi on tunduvalt lihtsam mõista, kas seotud side õnnestus hästi, vajab veidi tuunimist või totaalselt ebaõnnestus ning miks see nii juhtus.
Ise ennast riputades on ühelt poolt justkui tuvalisem, et sa algajana ei pane kohe kellegi teise elu ohtu, ent samas ei soovitaks sellega päris nullist katsetama hakata ka üksinda kodus viibides, kuna detaile, millele tähelepanu tuleb pöörata, on palju.
Seepärast on parim viis tulla õppima/harjutama inimeste sekka ja kogenud õpetajate valvsa silma alla. Kordame üle ka riputusliinide kinnitusvariandid ja räägime, miks ja millist on hea kasutada.
Sellele õhtule on oodatud huvilised, kes on kursis baassõlmede ja ohutustehnikaga.
Riputamise algtõdede teadmine tuleb kindlasti kasuks, aga kuna kordame olulisemaid asju kindlasti üle, siis see on just selline õhtu, kuhu võib tulla ka ilma riputusalaste teadmisteta.
Üritust viivad läbi Reeli ja Marko
Alustame kell 19:00 ja lõpp orienteeruvalt 22:00
Hind: 30.- inimese kohta
‼️ NB! Kuna saalis on kindel arv riputuspunkte (13tk) ja praktiseerime kõik korraga, siis kohtade arv on seekord poole väiksem kui tavalisel Taeva praktikaõhtul ja soovitame kindlasti võimalikult varakult registreeruda kui on kindel soov tulla!
Nagu ikka, kui Sul on oma nöörid, siis soovitame need kaasa haarata (mis nad kodus ikka tolmu koguvad ja kasutades muutuvad nad aina pehmemaks)!
Palun kinnita oma üritusel osalemine registreerudes:
https://forms.gle/kTD23yLkjp4woUnk7

Info

Kuupäev:
8. mai
Aeg:
19:00 - 22:00
Hind:
30€
Website:
https://fb.me/e/1DwxhJVpT

Asukoht

Köieparadiis
Tartu mnt 80j
Tallinn, 10112 Estonia
+ Google Map
Vaata kodulehte

Korraldaja

Köieparadiis
Vaata kodulehte
Scroll to Top