Loading Events

« Kõik üritused

Shibari praktikaõhtu MAA – NB! Valu eri!

26. juuni @ 19:00 - 22:00

30€
Shibari praktikaõhtul MAA harjutame uusi ja vanu sõlmi kindlal pinnasel. Kasutame veidi rohkem fantaasiat, nuputame põnevama sisuga harjutusi tehes, katsetame teisi nurki kogeda või keerame vinti kuhugi ootamatult uude suunda – sest shibari ei ole mitte ainult selgeks õpitud mustrite ideaalne valdamine, vaid nööri sõlmimise põimimine kõigi sinu enda eelnevate tahkudega ning eneseväljendamine ning suhtlus teise inimese/teiste inimestega.
Seekordne teema maas mängimiseks on VALU. Milline on hea ja milline halb valu? Mida tuleks vältida ja millega võib vabamalt soovi korral mängida? Kuidas kommunikeerida shibarit harjutades kauaaegse partneriga ja mitte nii hästi tuttava inimesega? Katsetame erinevaid mustreid ja võtteid samal ajal enda ja paarilise piire järgides ja loomulikult ei puudu õhtust ka mänguline osa.
Sellele praktikaõhtule on oodatud kõik, kes juba on shibariga kokku puutunud, ja ka need, kes alles koguvad julgust esimeste sammude tegemiseks.
Võid tulla koos paarilisega või üksinda. Sellel õhtul ei pea sa muretsema meelest läinud sõlmede või kaaslase puudumise pärast.
Üritust viivad läbi Reeli ja Marko
Alustame kell 19:00 ja lõpp orienteeruvalt 22:00
Tasakaalupanus: 30.- inimese kohta
Nagu ikka, kui Sul on oma nöörid, siis soovitame need kaasa haarata (mis nad kodus ikka tolmu koguvad ja kasutades muutuvad nad aina pehmemaks)!
Palun kinnita oma üritusel osalemine registreerudes:

Info

Kuupäev:
26. juuni
Aeg:
19:00 - 22:00
Hind:
30€
Website:
https://www.facebook.com/events/1667166977443704/

Asukoht

Köieparadiis
Tartu mnt 80j
Tallinn, 10112 Estonia
+ Google Map
Vaata kodulehte

Korraldaja

Köieparadiis
Vaata kodulehte
Scroll to Top