Loading Events

« Kõik üritused

Köieparadiisi sünnipäev 2.03.2024

2. märts @ 18:00 - 23:00

Tasuta
Juhhuu! Köieparadiisil täitub esimene aastaring! 🤩 Jah, sellest hullust ideest, rentida päris oma pesa, mis oleks sobilikematel kuupäevadel saadaval, mida saaks sisustada just täpselt shibari jaoks vajalike elementidega ning pakkuda Eesti kogukonnale stabiilset kogunemispuntki, saab mööda juba aasta.
Oleme tänulikud kõigile teile, kes te olete leidnud oma tee kasvõi ühele üritusele meie ruumides! 🥰
Need emotsioonid, pilgud, jagamised, ühised mängud ning eemalt jälgitud sidumisprotsessid on täitnud meie südameid mõõtmatus koguses helguse ja tänutundega 🥰 Imeline on olla tunnistajaks neile muutustele, mida esmakordne või põhjalikum köiekogemus võib esile tuua ja jälgida teie arengut shibari praktiseerimisel.
See aasta pole olnud kerge ja eks peas on keerelnud ka kõhklusi, kas jätkata jahti või visata püss põõsasse, ent praegu püsime endiselt trajektooril!
Sünnipäeva puhul soovime teid kokku kutsuda ja kostitada tordiga ning seekord pakkuda ka välja võimaluse soovijail õhtu meelelahtuslikus kavas kaasa lüüa.
Seega, kui sa tunned et:
✨sooviksid tähelepanu keskpunkti asuda shibari teemalise etteastega,
✨demonstreerida midagi muud huvitavat või ekstraoriginaalset, mis sinu arvates võiks meie seltskonnale huvi pakkuda,
✨või mängid mõnda pilli, mis võiks sobida elava muusikana sidumise taustaks (või sul on sõber, kes seda oskab ja sooviks kasutada võimalust ennast reklaamida)
siis võta meiega julgelt ühendust, kas privaatsõnumite teel või kirjuta siia ürituse alla kommentaar ning laseme loomingu ühiselt lendu!
Üritusel piletit ei ole, ent soovi korral võite tuua kingitusi, mida arvate, et meil ühiselt võiks olla äge kasutada saalis 😉 , mahutada ta laual olevasse karpi või teha toetava ülekande Arctium OÜ kontole: EE862200221052779016 Selgituseks: “sünnipäev”
Südamest tänulikud,
Reeli ja Marko
PS! Et teaksime kui suurt torti küpsetada, siis palun registreeru üritusele siinse lingi abil:
https://forms.gle/SsU3FpZzC29sixzH8

Info

Kuupäev:
2. märts
Aeg:
18:00 - 23:00
Hind:
Tasuta
Website:
https://fb.me/e/6xxdgz0ar

Asukoht

Köieparadiis
Tartu mnt 80j
Tallinn, 10112 Estonia
+ Google Map
Vaata kodulehte

Korraldaja

Köieparadiis
Vaata kodulehte
Scroll to Top