Loading Events

« Kõik üritused

  • See üritus on lõppenud.

Armastusega köidetud: õhtu paaridele 💕

3.11.2023 @ 19:00 - 22:00

55€ – 65€

Sellel õhtul aitame teil läbi erinevate kohaolu-, tantra- ja shibari praktikate kogeda õrnust, hellust, hoitust, tähelepanu, kohalolu, teineteise märkamist ja mängulisust.
Omandate ka uusi nippe, mida saate hiljem omal käel korrata või edasi arendada.
Ühiselt loodud toetavas ja turvalises ruumis keskendute teineteisele ja ei pea kartma paaride vahetust jms. mis teadmatusest tantra sõna kuuldes tavaliselt hirmutama kipub.

❤️Aga mis on tantra ja mis on shibari?
Väga lühidalt öeldes:
Tantra on vaimne isiklikku arengut pakkuv teekond, kus kasutatakse energia genereerimist ja suunamist kehas.
Shibari on Jaapanist pärit sidumiskunst, kus köite abil on võimalik saavutada erinevaid efekte või anda ilma sõnadeta edasi enda emotsioone/mõtteid.
Shibarist loe pikemalt Köieparadiisi kodulehelt: https://www.koieparadiis.ee/shibari/
Tehnikad oleme välja valinud ja kokku põiminud oma kogemuste varasalvest, võttes arvesse meile endale positiivselt mõjunud ja emotsionaalset ühendust suurendanud elamusi.

Olete oodatud täpselt sellistena nagu te olete. Pole oluline, kas olete alles tutvunud või juba aastakümneid koos elanud. Eelnevad kogemused tantrast või shibarist pole vajalikud.

Üritust viivad läbi Reeli ja Marko.

❤️Reeli alustas oma tantra- ja joogateekonda 9 aastat tagasi ja shibariga on tegelenud juba 7 aastat. Need aastad on sisaldanud endas väga mitmekülgseid kogemusi ja arenguid, mis on toonud ta tänaseks sellisesse punkti, kus tunneb südamesoovi jagada neid kogutud teadmisi ka teistega, et aidata tuua väsinud nägudesse tagasi sära ja kirglikkust.
❤️Markoga, kes avastas samad maailmad 2,5 aastat aastat tagasi, ristusid teed maagiliselt ja ootamatult üsna varsti ning algselt võimatuna tundunud kohast hakkas kiirelt arenema vastastikune teineteist toetav ja täiendav teekond, mis ikka veel tundub kohati müstiliselt ebareaalne.

💕Osalustasu paarile 55.- tasudes ettemaksuna (info registreerumisel).
Kohapeal sularahas 65.-
Palun registreeruda lingil:

https://forms.gle/pk3iCMRJd7fakGTVA

Info

Kuupäev:
3.11.2023
Aeg:
19:00 - 22:00
Hind:
55€ – 65€
Website:
https://fb.me/e/1wPXG7hzF

Asukoht

Köieparadiis
Tartu mnt 80j
Tallinn, 10112 Estonia
+ Google Map
Vaata kodulehte

Korraldaja

Köieparadiis
Vaata kodulehte
Scroll to Top